podnośnik koszowy Poznań
Kategorie:

Gdzie i jak wynająć podnośnik koszowy?

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Dowiedz się więcej o ofercie Celujwpunkt!
Nasza firma działa na rynku od kilku lat, dzięki czemu bardzo dobrze poznaliśmy potrzeby i wymagania klientów z różnych branż. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo, możesz liczyć na indywidualne podejście i obsługę!

Wynajem

Najważniejszym obszarem działalności Celujwpunkt jest wynajem podestów ruchomych. W naszej flocie znajdziesz podnośnik koszowy Poznań najbardziej szanowanego producenta na świecie.

Szkolenie

Organizujemy szkolenia, dzięki którym uczestnicy mogą zdobyć uprawnienia do obsługi platform mobilnych wolnobieżnych. Wszystkie kursy prowadzone są w grupach i są otwarte zarówno dla pracowników, jak i osób prywatnych.

Serwis i naprawa

Nagła awaria platformy lotniczej? Celujwpunkt posiada własną flotę samochodów serwisowych, dzięki czemu naprawa lub konserwacja odbywa się tego samego lub następnego dnia. Obsługujemy także firmy zewnętrzne!

podnośnik koszowy Poznań

Transport

Dostarczamy podnośniki koszowe do 150 km od danej branży. Nasze lawety posiadają specjalne konstrukcje i wciągarki gwarantujące bezpieczny przejazd. Co równie ważne, czas transportu jest dostosowany do klienta!

Siedziba firmy Celujwpunkt mieści się w Poznaniu – to tam prowadzone są szkolenia na podnośniki koszowe. Jesteśmy certyfikowaną jednostką UDT-CERT, która zatrudnia doświadczonych w branży instruktorów i wyróżnia się na rynku wysokimi wskaźnikami zdawalności. Co ważne, transport wysięgników oraz serwis maszyn dostępny jest do 150 km od naszych oddziałów. Wybierz odpowiadającą Ci lokalizację i poznaj ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Wynajem podnośników nigdy nie był tak prosty!

Zaufaj profesjonaliście, z którym współpracujesz przez lata. Wybierz Celujwpunkt. Jesteśmy polską wypożyczalnią podestów ruchomych, specjalizującą się w wynajmie sprzętu odpowiednio dobranego do potrzeb i wymagań klientów. Nasza oferta zawiera wynajem podnośnika koszowego. To kompleksowa obsługa przedsiębiorców, począwszy od doboru najwyższej klasy podestów, aż po obsługę w okresie wynajmu, która obejmuje transport maszyn na miejsce pracy, serwis, a także ewentualną sprzedaż używanych podestów klientowi. Warto również pamiętać, że flota Celujwpunkt to ponad 750 podnośników koszowych i innych urządzeń o różnych parametrach technicznych – dzięki temu mamy pewność, że sprostamy wymaganiom klientów o różnych wymaganiach. Przygotowujemy podnośniki koszowe do wynajęcia w składach sprzętowych na terenie Poznania.

Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę techniczną, dzięki czemu z pewnością uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania, a także z łatwością dopasują odpowiedni podnośnik do miejsca pracy. Zapewni to efektywną, nieprzerwaną pracę, co jest szczególnie istotne w przypadku terminowej realizacji zlecenia. Warto pamiętać także o naszej ofercie szkoleniowej, dzięki której pracownicy mogą uzyskać uprawnienia do obsługi podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy duże przedsiębiorstwo, Celujwpunkt zapewni Ci kompleksowe korzyści w zakresie podwyżek czynszów. Sprawdź szczegóły usług i skontaktuj się z nami, abyśmy mogli jak najszybciej rozpocząć zaplanowane obowiązki!