Kategorie:

Jak opłacalny jest przeciętny biznes dekarski?

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

W samych Stanach Zjednoczonych produkcja dachów to przemysł warty 52 miliardy dolarów. Szacuje się, że w latach 2016-2026 wzrośnie o 11 procent. To dodatkowe 572 miliony dolarów rocznie w ciągu 10 lat. Największa siła napędowa przychodów? Konieczność wymiany i montażu nowych dachów. Pomiędzy wzrostem popytu na mieszkania a niezwykle konkurencyjnym rynkiem nieruchomości można się założyć, że całkowite dochody firm dekarskich również wkrótce wzrosną.

Jakie są średnie zarobki firmy dekarskiej w USA?
W USA przeciętny wykonawca zarabia średnio 84 856 USD rocznie. Około 23 procent firm dekarskich zarabiało maksymalnie 50 000 USD rocznie; 40 procent firm zarabia od 50 tys. do 100 tys. USD rocznie; a 24% może zarobić od 100 tys. do 200 tys. Dopóki dysponujesz odpowiednimi narzędziami, nastawieniem biznesowym i ambicjami – możesz stale zwiększać swoje przychody każdego roku. Jednak dochody mogą ucierpieć ze względu na klimat (długie zimy) i trudne czasy gospodarcze.

Jakie są średnie zarobki firmy dekarskiej na Florydzie?
Średni dochód firmy dekarskiej na Florydzie wynosi 100 000 USD rocznie.

Jakie są średnie zarobki firmy dekarskiej w Teksasie?
Średni dochód firmy dekarskiej w Teksasie wynosi 72 000 USD rocznie.

W jaki sposób wykonawca dekarstwa staje się rentowny?
Klucz do sukcesu w posiadaniu firmy dekarskiej zależy od osoby i Twojej lokalizacji. Wiele osób odniosło sukces dzięki zatrudnieniu odpowiednich ludzi, dobrym szkoleniu i stworzeniu bezcennej kultury. Inni odnieśli sukces w sprzedaży i doskonale komunikują się ze swoimi klientami. Niektórzy dekarze udoskonalili swoje umiejętności. Jedna rzecz, która ich wszystkich łączy? Napęd, odporność i koncentracja wraz z umiejętnością znajdowania strategii, które pozwolą im wyprzedzić konkurencję.

Podczas gdy tradycyjny sposób pokryć dachowych nadal działa dla niektórych, wielu właścicieli firm skłania się ku technologii, aby usprawnić swoją działalność. Sprawdź nasze narzędzia do wbijania, które mogą ci się przydać na dachu. Na przykład wielu właścicieli firm polega na CRM (hiperłącze do drugiego), oprogramowaniu pomiarowym, marketingu e-mailowym i ofertach cyfrowych.

Szukasz przystępnych cenowo raportów pomiarowych lub oprogramowania do składania wniosków? Zarezerwuj demo z członkiem naszego zespołu, aby dowiedzieć się więcej.

Nikt sam nie zrobił nic wielkiego. Chociaż dobrym pomysłem może być zachowanie szczupłej sylwetki w ciągu pierwszych kilku miesięcy, skorzystasz na posiadaniu świetnych pracowników, którzy podzielą się obciążeniem pracą.

Ilu pracowników będziesz potrzebować? Cóż, to zależy. Mądrze jest zacząć od co najmniej jednego innego dekarza, który pomoże w znalezieniu pracy, a może zdalnej lub niepełnoetatowego księgowego/asystenta. Od tego momentu rozbudowa zespołu sprzedaży, zatrudnienie menedżera ds. marketingu oraz asystenta księgowego/operacyjnego przyniesie Ci korzyści na dłuższą metę.

Przyjrzyjmy się firmie ABLE Roofing z siedzibą w Columbus, OH. Zatrudniają 330 pracowników i zarobili 180 milionów dolarów w 2019 roku. Około 70 procent ich usług to praca mieszkaniowa, a 30 procent to praca komercyjna. J Ferg, firma dekarska z siedzibą w Wolfforth w Teksasie, zatrudnia 120 pracowników i zarobiła 80 milionów dolarów w 2019 roku, a 90 procent ich usług dotyczy budynków mieszkalnych. Precision Construction & Roofing zarobiło w 2019 roku 64 miliony dolarów przy zaledwie 38 członkach zespołu.

Chociaż liczba pracowników ma znaczenie, ważne jest, aby skupić się na innych czynnikach wpływających na przychody, takich jak ceny, usługi mieszkaniowe/komercyjne i marketing firmy dekarskiej. Kiedy już położysz fundamenty, możesz zbudować swój biznes tam, gdzie powinien być efektywnie.

Ile zarabia 10 procent najlepszych w branży dachowej?
Poniżej przedstawiamy największych graczy w branży dekarskiej :

Centimark Corp – 627,6 mln USD

Grupa Flynn – 382,1 mln USD

Baker Roofing Co. – 277,5 miliona dolarów

Dach Narodów – 200,7 miliona dolarów

Kalkreuth Roofing and Sheet Metal – 134,2 mln USD

Best Contract Services Inc. – 99,4 mln USD

Schreiber Corp – 73 miliony dolarów

The Roof Depot Inc. – 62,3 mln USD

Kpost Co. – 63,1 miliona dolarów

Latite Roofing LLC – 61,5 miliona dolarów

Jaki jest średni czas, przez jaki wykonawca prac dekarskich pozostaje w firmie?
Przeciętna firma dekarska działa od około 4 lat. Jednym z powodów, dla których wychodzą z biznesu, jest zbyt niska wycena usług. W wielu stanach sezon dekarski w zimie jest powolny, a doświadczony dekarz będzie wiedział, jak wycenić swoje usługi, aby utrzymać je w spokojnych miesiącach. Nowi kontrahenci mogą popełnić błąd polegający na oferowaniu niższych cen za swoje usługi, nie wiedząc, że muszą mieć większe przychody, aby przetrwać wolny sezon.

Ciekawostka: dekarze w cieplejszym klimacie lub na terenach bardziej burzliwych zarabiają średnio więcej niż dekarze w chłodniejszym klimacie.

Lokalne doświadczenie to kolejny czynnik, który sprawia, że ​​firmy dekarskie szybciej wypadają z działalności. Nie wszystkie stany w USA borykają się z tym samym problemem pokryć dachowych. Na przykład niektóre stany mają do czynienia z promieniami UV uszkadzającymi gonty dachowe, podczas gdy mieszkańcy Florydy stale borykają się z uszkodzeniami spowodowanymi przez burzę gradową. Jeśli oferujesz ograniczone usługi — ten problem może w dłuższej perspektywie zaszkodzić Twoim przychodom. Upewnij się, że rozważysz podjęcie pracy ubezpieczeniowej i jak to zrobić skutecznie. Przy budowie dachu, zaopatrz się w zszywacze, lub gwoździe do gwoździarki dla usztywnienia konstrukcji!

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zdobyć dachy ubezpieczeniowe, posłuchaj naszego podcastu o tym, jak odnieść sukces tutaj.

Ile czasu zajmuje wykonawca pokrycia dachowego osiągnięcie zysku?
Jak długo to potrwa, zależy od doświadczenia wykonawców dekarzy i dostępnych narzędzi. Jeśli chcesz jak najszybciej osiągnąć zysk, upewnij się, że jesteś wydajny. Najlepszym sposobem na to jest wdrożenie technologii na co dzień. Na przykład dekarze, którzy zamawiają raporty z pomiarów, zamiast jeździć na pomiary ręczne na miejscu, oszczędzają do 40% więcej czasu i zawierają 20% więcej transakcji.

Upewnij się również, że stale sprzedajesz swoją firmę. Dołącz do popularnych grup dachowych na Facebooku, sieci, sprawdź Mapy Google, aby zobaczyć, czy możesz znaleźć uszkodzone lub starzejące się dachy, a nawet udaj się od drzwi do drzwi, aby się przedstawić i zdobyć nazwę swojej firmy. Musisz zwiększyć świadomość, aby zdobyć więcej klientów i dotrzymać obietnic, aby ich dotrzymać.

Ile pieniędzy kosztuje rozpoczęcie działalności dekarskiej?

Rozpoczęcie pracy z firmą dekarską będzie kosztować od 15 000 do 20 000 USD. Wydatki obejmują opłaty rejestracyjne, certyfikaty, materiały, transport, płace i składki na ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej.

Końcowe przemyślenia

Aby odnieść sukces w branży dekarskiej, niezbędne jest poznanie branży. Zatrudnij odpowiednich ludzi i upewnij się, że robisz wszystko, aby zachwycić swoich klientów. Co najważniejsze, upewnij się, że masz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, aby chronić swoją firmę przed procesami sądowymi wynikającymi z obrażeń osób niepracujących lub uszkodzenia mienia. Procesy sądowe mogą kosztować fortunę i poważnie uszkodzić firmę bez ubezpieczenia.