water-gbcdb8ec0c_1280
Kategorie:

Śledzenie postępów w nauce pływania.

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Wakacje to z pewnością czas na pływanie dla niemowląt i relaks, szczególnie dla rodzin z zapełnionymi kalendarzami. Dobry czas spędzony razem oznacza mniej spotkań i zaplanowanych działań.

Baw się dobrze

Jeśli Twoja podróż obejmuje czas nad wodą, na pewno będziesz chciał spakować kostiumy kąpielowe i gogle. Jeśli masz nowych pływaków lub będziesz spędzać czas na łodzi, mamy kilka zaleceń dotyczących pomocy wypornościowych . Wodoodporny krem ​​​​przeciwsłoneczny to zawsze świetny pomysł!

Podczas pakowania zastanów się, co pomoże Twojej rodzinie zmaksymalizować czas spędzony w wodzie. Zabawki do nurkowania sprawiają, że ćwiczenie umiejętności, takich jak odpychanie się od ściany i kontrolowanie oddychania po zanurzeniu, jest świetną zabawą. Gry w wodzie i wokół niej, takie jak rekiny i płotki, mogą dać doświadczonym pływakom szansę na ćwiczenie skutecznych uderzeń, prawidłowej formy i potężnych kopnięć. Gry takie jak Red Light/Green Light mogą działać dla pływaków, a nawet podczas chodzenia po płytkim końcu.

Ćwicz umiejętności

„Spójrz na mnie!” „Patrz na to!” Nie ma to jak popisywać się przed rodzicami!

Kiedy jesteś na wakacjach, możesz podtrzymywać ciężko zdobyte umiejętności pływackie swojego dziecka i dać mu szansę pokazania, nad czym pracowało podczas cotygodniowych lekcji w Big Blue. Odbijanie się od ściany i pokazywanie prawidłowej formy uderzenia to wszystkie umiejętności, nad którymi pracują podczas cotygodniowych lekcji. W hotelowej wannie młodsi uczniowie mogą pokazać, jak dmuchają bańki i nabierają pewności siebie, zanurzając twarze.

Jeśli jesteś ciekawy, czego uczy się Twoje dziecko lub czy możesz kontynuować ćwiczenie po zademonstrowaniu mistrzostwa, po prostu sprawdź aplikację. Możesz również zobaczyć obozy letnie i opisy umiejętności, których się uczą. Używanie tego samego języka, co nasi profesjonalni instruktorzy pływania, od terminów takich jak chód małpy po kopnięcie z trzepotaniem, pomaga osiągnąć spójność.

Modelowanie komfortu i podejmowania właściwych decyzji w wodzie i wokół niej to jedna z najlepszych lekcji, jakie rodzice mogą przekazać swoim dzieciom.

Jeśli mieszkasz w miejscu z basenem lub wybierasz się na otwarte wody, ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem, aby dzieci były bezpieczniejsze. Nawet jeśli w miejscu docelowym są ratownicy, upewnij się, że dostęp do basenów jest ograniczony i zawsze miej osobę dorosłą obecną i uważną za każdym razem, gdy dziecko znajduje się w pobliżu wody.

Unikaj wywierania presji na dziecku lub pozwalania innym, aby wywierali na nie presję, aby zrobili coś w wodzie, na co nie są gotowi. Nawet jeśli Twoje dziecko ma umiejętności samodzielnego pływania, przebywania w głębszej wodzie lub schodzenia z trampoliny, może być bardziej niepewne w nowym środowisku lub wśród nowych ludzi. w porządku! Wygoda z ustalaniem limitów to ważna umiejętność. Jeśli starsze rodzeństwo jest gotowe na nurkowanie z dużej wysokości, młodsze dziecko może potrzebować i chcieć pozostać na płytkim końcu. Zapewnienie sobie bezpieczeństwa jest zawsze dobrym pomysłem.

Jeśli zbliża się podróż, może to oznaczać opuszczenie zaplanowanej lekcji.