tablice_magnetyczne-76
Kategorie:

4 oryginalne sposoby na wykorzystanie tablicy magnetycznej

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Dlaczego warto mieć w domu tablicę magnetyczną? Oto 4 pomysły, jak go maksymalnie wykorzystać!

Oprócz tego, że w szczególny sposób ozdobią nasz dom, tablice magnetyczne mogą być bardzo przydatne i wszechstronne oraz mogą nam pomóc w codziennym życiu .

W tym artykule podpowiemy Ci 4 oryginalne pomysły na to, jak najlepiej wykorzystać tablicę magnetyczną: te propozycje są zawsze aktualne, ale przydadzą się szczególnie w tym okresie, kiedy częściej przebywamy w domu, do organizacji pracy zdalnej i edukacji … i , czemu nie, także po to, by odpędzić nudę !

1. Nauczanie online z tablicą magnetyczną

No dobrze, w dzisiejszych czasach wiele aplikacji i platform internetowych pozwala pisać i rysować na ekranie komputera i tabletu tak, jakby to była prawdziwa tablica.

Ale dla bardziej „nostalgicznych” tablica magnetyczna może być idealnym rozwiązaniem do nauczania online, tak jakbyś był w klasie !

Klasyczna błyszcząca tablica suchościeralna  jest idealna do szybkiego pisania, wymazywania i przepisywania , bez użycia detergentów i wilgotnych ściereczek.

Ale także wszystkie inne Tablice suchościeralne są łatwe do pisania i ścierania, niezależnie od tego, czy używasz klasycznej kredy, czy też wybierzesz płynne markery kredowe , aby nie tworzyć zbyt dużej ilości kurzu.

 

2. Nauka i powtórka z tablicą magnetyczną

Angielski, matematyka, geometria, historia i geografia… niezależnie od tego, jaka jest pięta achillesowa twoich dzieci, tablica magnetyczna pomoże im oczyścić umysł . Jak?

Również w tym przypadku pomocne będą markery kredowe w płynie  , które pozwolą na pisanie diagramów, wypunktowań, dat, imion i słów kluczowych.

Używając różnych kolorów , będziesz w stanie zapamiętać wszystko szybciej, a więc chodzenie na testy i egzaminy będzie łatwiejsze i, czemu nie, jeszcze przyjemniejsze!

3. Zabawa tablicą magnetyczną

Po tylu studiach nadszedł wreszcie czas na zabawę!

Czy wiesz, jak grać w „ Wisielca ”? To bardzo prosta gra, w którą wszyscy graliśmy jako dzieci w szkole.

To tylko jedna z wielu gier, w które możesz grać z całą rodziną przy pomocy tablicy magnetycznej!

Inny przykład? Słynny, którego celem jest odgadnięcie słowa poprzez narysowanie go, zanim skończy się ustalony czas.

Lub klasyczny Kółko i krzyżyk , idealny do spędzenia czasu, gdy jest tylko dwóch graczy.

Na koniec po prostu narysuj cel, aby dobrze się bawić, rzucając rzutkami magnetycznymi , łatwo dostępnymi online.

Przy odrobinie wyobraźni możliwości są nieograniczone : mocując magnetyczne pojemniki o różnych rozmiarach, takie jak kostki  i kule ,  możesz się dobrze bawić, rzucając papierowymi kulkami i grając w koszykówkę !

Pozostawiamy Ci wybór, jak spędzić mroźne zimowe wieczory w pomieszczeniu, ważne jest, aby grać i dobrze się bawić !

 

4. Praca w domu z tablicą magnetyczną

Łatwo powiedzieć „praca zdalna” , ale często ci, którzy pracują z domu, muszą borykać się z brakiem miejsca i wszędzie bałaganem .

Dlatego ważne jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni ; na przykład zwalniając poziome powierzchnie i przesuwając wszystko, czego potrzebujesz, w pionie. Wszystko to przy pomocy tablicy i akcesoriów magnetycznych.

Wystarczająco duża tablica pozwoli wtedy zarezerwować miejsce na zapisanie spotkań i celów dnia , pomagając w ten sposób zorganizować pracę.

Przykład? Poniżej znajduje się oszczędzające miejsce rozwiązanie , zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy pracują z domu.