dekoracje do domu i wnętrza (2)
Kategorie:

13 niedrogich przedmiotów, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał drożej

Łatwo jest zatopić się w aspirujących obrazach luksusowych domów pełnych nienagannie urządzonych pokoi wypełnionych wysokiej jakości towarami. Chociaż może się wydawać, że sekretem drogiego domu jest nieograniczony budżet na wystrój – w rzeczywistości chodzi bardziej o to, co wybierasz, a nie o to, co wydajesz. Wysoki dom w żadnym wypadku nie musi kosztować fortuny.

Może to zabrzmieć wbrew intuicji, ale to prawda: istnieje wiele niedrogich sposobów na stworzenie droższego wyglądu w całym domu, od przedpokoju, przez salon, po sypialnię i każdą przestrzeń pomiędzy nimi. Sprytnie dobrane krzesło akcentujące lub przemyślanie umieszczona dekoracyjna rzeźba mogą natychmiast podnieść pomieszczenie, podobnie jak elegancka metaliczna lampa lub zestaw ramek do zdjęć — ale żadne z tych elementów nie musi wyczerpywać Twoich oszczędności. Przed nami kilka produktów, które wzbogacą wygląd każdego pomieszczenia w Twoim domu bez szkody dla Twojego portfela. Piękne dekoracje do domu rozjaśnią każde wnętrze.

Gustowne akcenty złota i srebra mogą natychmiast podnieść dom. Jednym z najlepszych sposobów na to jest użycie ramek do zdjęć. Błysk złota na ścianach sprawia wrażenie luksusu, a ich zestaw zapewnia, że ​​wszystko jest skoordynowane. Możesz powiesić ten sześciopak złotych ramek do zdjęć w całym domu lub stworzyć galerię ścienną.

Krzywizna łukowatych szyjek lamp i metalowe materiały sprawiają, że są one ekskluzywne. Nadal możesz uzyskać ten sam efekt z jednej z tych artystycznie wyglądających opraw oświetleniowych, które kosztują nieco ponad 100 USD, jak w przypadku jednego, który kosztuje setki lub tysiące dolarów.

Wszystko, co wygląda nieco nietypowo, jest od razu bardziej intrygujące i wydaje się droższe niż podstawowy element wystroju. Nie oznacza to, że trzeba dużo wydać na te przedmioty, ale artystycznie wyglądające elementy mogą sprawić, że Twój dom będzie wyglądał na wyższy. Spróbuj znaleźć rzeczy, które mają fajny kształt, niepowtarzalny kolor lub mają głębsze znaczenie.

W niektórych przypadkach eleganckie, wyrafinowane meble wyglądają na droższe niż większe wersje. Często tak jest w przypadku stolików kawowych. Zamiast ogromnego stołu na środku pokoju, wybierz szklany blat i złoty model lub wypróbuj akryl, aby uzyskać nowoczesny akcent. Utrzymuj powierzchnię w czystości i udekoruj ją tylko jednym lub dwoma kawałkami.

Pomysł posiadania ręcznie tkanego dywanu rzemieślniczego jest kuszący, ale czasami jest zbyt daleko od budżetu. Na szczęście w dzisiejszych czasach dywanów jest pod dostatkiem i wiele z nich nie jest tak drogich, jak luksusowe marki, ale wciąż wygląda wyjątkowo fantazyjnie. Ten celowo wyblakły wzór wygląda na vintage, ale nie kosztuje tak dużo. Wybierz neutralne kolory lub odcienie, które dodają delikatnej infuzji koloru zamiast jawnie odważnych tonów/

Obrotowe siedzenia, aksamitne krzesła akcentujące i obite skórą krzesła biurowe to ładne sposoby na dodanie do pokoju dawki luksusu. Kształt i materiały, z których wykonane są siedzenia, mogą mieć duży wpływ na ich wygląd. Trzymaj się naturalnych kolorów, płynnych kształtów i prostych konstrukcji. Nawet sztuczna skóra może wyglądać z najwyższej półki dzięki odpowiedniemu wzornictwu (tak jak w przypadku tego krzesła).

bnie jak lampy podłogowe, lampy wiszące również mogą wyglądać luksusowo. Nowoczesne kule lub zabawne abstrakcyjne kształty to zabawne sposoby na nadanie osobowości pokoju, a także dodanie funkcjonalnego oświetlenia. Elegancki wisior nie musi również pochłaniać budżetu na wystrój. Zawieś jeden z nich w pobliżu łóżka lub nad stołem, aby uzyskać dość przystępną cenę. Cieplejsza żarówka również pomoże stworzyć ekskluzywny klimat.

Materac na podstawowej ramie łóżka można wypoziomować za pomocą prawego zagłówka. Ta tuftowana wersja ma atmosferę Art Deco (szczególnie bogato wyglądająca epoka i styl projektowania). Wykończenia, takie jak zagłówki, sprawiają, że pokoje wydają się kompletne, co jest kolejnym kluczem do tego, aby wydawały się drogie. Pomieszczenia do spania z gołymi kościami wyglądają tak, jakby nie były priorytetem, więc dodaj kilka wybranych elementów, aby poprawić ich wygląd. A czy jest lepszy sposób na dodanie luksusu do swojej sypialni niż aksamit?

Niezależnie od tego, czy używasz jej do wydobycia bułek, trzymania tablicy owoców, czy dodawania kolekcji przedmiotów dekoracyjnych, zakrzywione linie tej tacy są tak luksusowe, jak na mniej niż 20 USD. To samo dotyczy marmurowych i szklanych desek do krojenia i tac — nie są tak funkcjonalne jak plastik, ale zapewniają znacznie lepszą prezentację. Ta taca będzie wyglądać jak w domu jako chwytliwość w przedpokoju, na wyspie kuchennej lub na stoliku kawowym w salonie.

Zamień plastikowe pojemniki, w których przyszły twoje piękne rośliny, na wysokiej klasy zestaw donic – cóż, te, które wyglądają na drogie, ale nie nadwyrężą zbytnio twoich pieniędzy. Poszukaj monochromatycznych, neutralnych kolorów w naturalnych materiałach (takich jak ceramika i glina) i uformuj je w zgrabne, proste kształty. Zapewnią one mnóstwo dyskretnego piękna Twoim zielonym dzieciom.

Czasami kluczem do luksusowego domu jest trzymanie się prostych kształtów i form, jak pokazuje ten wieszak. Po pierwszym wejściu do domu ten wysoki stojak kradnie światło reflektorów. Choć może wydawać się to proste, jego czyste linie sprawiają, że wydaje się znacznie droższy niż jest. Jego ograniczona przestrzeń zmniejsza również bałagan, co jest kolejną pomocną metodą, dzięki której dom wydaje się droższy.