dobry hydraulik Wrocław
Kategorie:

Jak naprawić nieszczelny kran?

Avatar
Opublikowane przez Kriskon

Napraw cieknący kran kuchenny za pomocą części zamiennych. Jak naprawić cieknący kran Jak naprawić cieknący kran

Prawie każdy cieknący jednouchwytowy kran kuchenny możesz naprawić w ciągu około godziny. Pokażemy Ci jak. Naprawa jest o wiele łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać, nawet dla nowicjusza w dziedzinie hydrauliki.
Wymagane narzędzia:

  • Śrubokręt 4 w 1
  • Klucz imbusowy
  • Szczypce
  • Szczypce do złączy przesuwnych
  • Wymagane materiały
  • Zestaw naprawczy do kranu
  • Uszczelki typu O-ring

Dobry hydraulik Wrocław

Samodzielna naprawa kranu może wydawać się trudna, ale gdy już nauczysz się podstaw, naprawy nowoczesnych kranów są dość łatwe. W rzeczywistości najtrudniejszym krokiem w naprawie nieszczelnego kranu jest zwykle znalezienie odpowiednich części zamiennych. W tym artykule dowiesz się, jak znaleźć części zamienne i pokażesz, jak zatrzymać kapanie z wylewki w trzech głównych typach baterii jednouchwytowych: kulowej, nabojowej i ceramicznej. Pokazujemy baterie kuchenne i naprawę cieknącego kranu, ale większość jednouchwytowych kranów łazienkowych można naprawić, stosując te same procedury. Inaczej będzie potrzebny dobry hydraulik Wrocław. Pokażemy Ci również, jak zatamować wycieki wokół podstawy wylewki i naprawić cieknące krany.

Hydraulik Wrocław

Narzędzia potrzebne do naprawy nieszczelnego kranu różnią się nieco w zależności od naprawianego kranu. Prawdopodobnie będziesz potrzebować klucza imbusowego, aby zdjąć uchwyt. Kup zestaw małych kluczy imbusowych, a będziesz przygotowany na wszelkiego rodzaju nieszczelne krany. Większość napraw wymaga również śrubokrętów i pary dużych szczypiec przesuwnych.

Wskazówka dla redaktorów: wybór odpowiedniego kranu może być trudnym zadaniem. Sprawdź te wskazówki, jak wybrać odpowiednią baterię zlewozmywakową!